O nas

Znamy się już kilka ładnych lat, przez chwilę razem mieszkałyśmy i podróżowałyśmy a od maja jako Kobiety na rowerach będziemy śmigały po azjatyckich bezdrożach. Kim jesteśmy?

GośkaMałgosia Ewa Duszyńska – absolwentka kierunku stosunki międzynarodowe, specjalizacja Wschodoznawstwo. Lubi podróżować, niekoniecznie z biurem podroży, choć licencje pilota wycieczek zagranicznych zrobiła. Krym, Syberia, Gruzja czy Japonia to tylko niektóre miejsca w których była. Nigdy nie podróżowała rowerem – czas to zmienić. Uważa, że nowe miejsca najlepiej poznaje się m.in. poprzez smakowanie lokalnych potraw, czym tłumaczy swoje łakomstwo 😉 Na wyprawach przejmuje rolę tyrana pilnującego umytych zębów przed snem!Agata Roszczka- podobno optymistka. Pyra wielkopolska, w bliższych kręgach znana jednak jako „Ogórek”. Magister Administracji, także Filolog węgierski , niedoszły Pilot wycieczek. Bakcyla podróżowania złapała na pierwszym roku studiowania, po  pierwszym autostopie nad polskie morze. Później już poszło łatwo- Do Rzymu za 10 euro, Bałkany tam i z powrotem. Na stopa dotarła też to Gruzji, koleją natomiast nad Bajkał i do Mongolii. Ostatnio przejechała rowerem 2000 km we Francji w poszukiwaniu dobrych win.

RudaAnia Rudy – niby ruda, a blondynka. Przyjechała znad morza, w Poznaniu zimuje i pracuje. Żyje sobie spokojnie jak na przykładną obywatelkę przystało, ale czasem włącza się jej szwędaczka i wtedy musi szybko wyjechać gdzieś daleko. Zwykle ma to związek ze Związkiem Radzieckim.


Natalia i Michał Unolt (webmastering).
Poznali się przez Ogórka, a z Rudą mieszkali w sumie kilka lat (pieszczotliwie nazywając ją dzieckiem). W czasie nieobecności dziewczyn odpowiadają za support – nazwijmy to – internetowo-komunikacyjno-medialny.

Reklama

Jedna uwaga do wpisu “O nas

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s