Co trzy baby to nie dwie

Proszę Państwa, oto miś!

A raczej baba, czyli mamy zaszczyt przedstawić trzecia babę, która dołączy do naszego wyjazdu. Porządna, skromna, cicha i miła (czy nie?). Będzie wstawała skoro świt, pilnowała porządku i sprawdzała mapy. Gośka- bo o niej mowa- przejedzie z nami przez Pamir i zobaczy Żółtą Rzekę w Chinach a może i więcej 😉

Skoro już mamy trzy głowy ( a jest to logiczne, że co trzy głowy to nie dwie), to zabrałyśmy się za najważniejsze pytanie – jaki rower wybrać? wiemy, wiemy- powinnyśmy to już zrobić dawno temu. Wybrałyśmy się nawet do stolicy naszej kochanej na tak zwane zakupy, ale bez supportu męskiego się nie obyło -kurde no…Otrzymałyśmy garść wskazówek technicznych ale mętlik pozostał. I roweru jak nie było, tak nie ma.

Mniej technicznie, za to bardziej dynamicznie zapraszamy do oddawania głosów na nasz projekt wyjazdu w Memoriale im. Piotra Morawskiego. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę memoriału, o tutaj:

http://www.miejodwage.pl/701

Następnie wpisać adres e-mail i kliknąć Zagłosuj przy wybranej przez Ciebie wyprawie (czyli naszej :)). Jeszcze tylko szybkie sprawdzenie poczty, kliknięcie w link aktywacyjny i zrobione. Można? Można. Podziękowały!

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s